پاکت خوشمزه

پاکت خوشمزه

برجسته‌ترین نماد نوروز

کد محصول: N97-115

یکی از جذاب‌ترین و پراستقبال‌ترین هدیه‌ها برای مناسبت‌ها، خوراکی‌های متناسب با آن مناسبت است. از شاخصه‌های مهم و از نمادهای مهم عید نوروز در بین تمام افراد، آجیل نوروز و همیشه حاضر بودن آجیل عید بر روی میز است. در یک تجربه جالب در عید سال گذشته یکی از پرفروش‌ترین محصولات کاستومرباکس پاکت‌های آجیل عید بود و این بسته با بازخورد مثبت مشتریان سازمان‌های طرف قرارداد ما واقع شد.
برای عید امسال و به عنوان هدیه تبلیغاتی نوروز 97، می‌توانید به جای دادن هدایای تکراری مانند سررسید و ...، بسته‌ای را هدیه دهید که باعث تعجب و خوشحالی مشتریانتان شود. این هدیه شامل یک بسته کاغذی زیبا متناسب برای پرکردن آجیل است که بر روی آن طرحی از نوروز چاپ شده است و لوگوی سازمان شما به صورت لیبل بر روی آن درج می‌شود.
علاوه بر آجیل قادر هستید در این پاکت باب میل خود محتویات دیگری را نیز جایگزین کنید. کاستومرباکس هم در صورت درخواست شما، امکان خرید و ارائه آجیل برای شما را دارد.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه