درباره‌ی کاستومرباکس

کاستومرباکس تولیدات خود را با پیگیری جرقه‌ای کوچک در ذهن و پرورش آن برای رسیدن به ایده‌های بزرگتر، با همیاری و هم‌فکری بنیانگذاران آن، (آرا غفوری و عباد غفوری) پایه‌ریزی کرده است.
هدف ما از تاسیس این کسب و کار، هویت‌دهی و ایجاد تفاوت میان سازمان‌های مختلف و البته کاربردی نمودن هدایای قابل ارائه توسط سازمان‌ها به مخاطبانشان، محیط زیستی بودن هدایا و مهمتر از همه ایجاد فضایی برای به‌کارگیری افراد در حوزه‌های مختلف یا همان کارآفرینی بوده است.
معتقدیم در بازار فعلی که اغلب شرکت‌های فعال در حوزه هدایای تبلیغاتی محصولاتی تقریباً مشابه را به فروش می‌رسانند و شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک ناچار به استفاده از همین خدمات هستند، امکان ایجاد تمایز میان سازمان‌ها و در واقع پی بردن به هویت سازمانی از طریق ارائه هدیه به مخاطب بسیار کم رنگ وجود دارد. لذا ما با تاسیس این کسب و کار قصد داریم به این بازار غیرخلاق، خلاقیت ببخشیم و بین سازمان‌ها و شرکت‌ها تمایز ایجاد کرده و هویت‌سازی سازمانی که یکی از مهم‌ترین ارکان بازاریابی و جذب مخاطب است را تقویت کنیم.
اولین گام کاستومرباکس در نوروز ۱۳۹۶ بوده است و در این راستا بسته‌ها و هدایای متفاوتی را تهیه و رونمایی کردیم. پس از این و در برهه‌های زمانی کوتاه‌مدت ما محصولات در مناسبات مختلف و برای مشاغل مختلف ارائه نموده‌ایم. در حال حاضر نیز با توجه به هر مناسبت پیش رو این رویه را ادامه خواهیم داد و همچنین یکی از اهداف تولید ما مناسبات درون سازمانی است.
یکی از قدم‌های مهم دیگر کاستومرباکس که باعث جذب و رضایت بسیاری از مخاطبان می‌گردد، ارائه محصولات به صورت انحصاری به یک سازمان است. ما قادر هستیم محصولات خود را به صورت کاملاً انحصاری برای سازمان شما تهیه کنیم و آن محصول را به شرکت یا شخص دیگری ارائه نکنیم. برای درخواست این خدمات کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.
امیدواریم با پیشرفت هرچه سریع‌تر این کسب و کار، شرکت‌های فروشنده هدایای تبلیغاتی فعلی نیز به پیروی از اتفاق خوشایند رخ داده، شروع به ایده‌پردازی و تولید هدایای اختصاصی و منحصر به فرد برای مشتریان خود نمایند تا در زمینه «مشتری مداری»شاهد پیشرفت جدی در کشور باشیم.