درباره‌ی کاستومرباکس

کاستومرباکس ایده‌ای نو از جانب همکاران خلاق شرکت طراحی و برندینگ سایتک است که با توجه به تکراری بودن اکثریت هدایای تبلیغاتی موجود برای کسب و کارها راه‌اندازی شد.
هدف ما از تاسیس این کسب و کار، هویت‌دهی و ایجاد تفاوت میان سازمان‌های مختلف و البته کاربردی نمودن هدایای قابل ارائه توسط سازمان‌ها به مخاطبانشان است. ما معتقدیم در بازار فعلی که تمامی شرکت‌های فعال در حوزه هدایای تبلیغاتی محصولاتی تقریبا مشابه را به فروش می‌رسانند و متعاقبا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک ناچار به استفاده از همین خدمات هستند، امکان ایجاد تمایز میان سازمان‌ها و در واقع پی بردن به هویت سازمانی از طریق ارائه هدیه به مخاطب وجود ندارد. لذا ما با تاسیس این کسب و کار قصد داریم به این بازار غیرخلاق، خلاقیت ببخشیم و بین سازمان‌ها و شرکت‌ها تمایز ایجاد کرده و هویت‌سازی سازمانی که یکی از مهم‌ترین ارکان بازاریابی و جذب مخاطب است را تقویت کنیم.
اولین گام کاستومرباکس فروش گسترده در نوروز ۱۳۹۶ است و در این راستا بسته‌ها و هدایای متفاوت و گسترده‌ای را برای این مناسبت که از مناسبات اصلی برای ارائه هدیه به مخاطبان است تهیه و رونمایی کردیم. پس از این و در برهه‌های زمانی کوتاه‌مدت ما محصولات متنوعی را تهیه می‌کنیم و در مناسبات مختلف و برای مشاغل مختلف آن‌ها را ارائه می‌نماییم.

یکی از قدم‌های مهم دیگر کاستومرباکس که باعث جذب و رضایت بسیاری از مخاطبان می‌گردد، ارائه محصولات به صورت انحصاری به یک سازمان است. ما قادر هستیم محصولات خود را به صورت کاملا انحصاری برای سازمان شما تهیه کنیم و آن محصول را به شرکت یا شخص دیگری ارائه نکنیم. برای درخواست این خدمات کافی است ۱۰۰۰ عدد یا بیشتر از محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و تنها ۱۰ درصد به مبلغ سفارش شما افزوده می‌شود.

امیدواریم با پیشرفت هرچه سریع‌تر این کسب و کار، شرکت‌های فروشنده هدایای تبلیغاتی فعلی نیز به پیروی از اتفاق خوشایند رخ داده، شروع به ایده‌پردازی و تولید هدایای اختصاصی و منحصر به فرد برای مشتریان خود نمایند تا در زمینه «مشتری مداری» شاهد پیشرفت جدی در کشور باشیم.