مقالات و اطلاعات مفید

مقالات و اطلاعات مفید

آجیل یلدا، آجیل نوروز
آجیل یلدا، آجیل نوروز ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - در این مطلب تلاشمان بر این است که مشخصات آجیل یلدا و نوروز را برایتان مختصر و مفید بازگو کنیم تا شما راحت‌تر و با اطمینان خاطر بیشتر اقدام به تهیه این اقلام کنید.
بیشتر
داستان پشت استکان‌های چای
داستان پشت استکان‌های چای ۵ خرداد ۱۳۹۸ - به نظرتون شروع یه صبح خیلی دل‌انگیز، بدون چای ممکنه؟ معمولاً هر روز چای می‌نوشیم یه جورایی بخشی از روزمرگی‌های ماست که این روزمرگی یه داستان هیجان‌انگیز داره و قراره تو این مطلب نوشته بشه. می‌خوایم بفهمیم چای از کجا و چطور اومده و...
بیشتر
مفهوم انار و نقش انار در شب یلدا
مفهوم انار و نقش انار در شب یلدا ۳ مهر ۱۳۹۷ - انار زینت سفره‌های ایرانیان در مراسمی مثل یلداست که خواص و معانی زیادی دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست. میوه‌ای دلنشین که می‌تواند یک هدیه جذاب در بعضی از مراسم سنتی و کهن باشد.
بیشتر
خواب
خواب ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - خواب خوب شبانه باعث بهتر شدن فعالیت روزانه و تمرکز و هوشیاری تو طول روز می‌شه. یادمون نره خواب دروازه ورود به رویاهاست؛ یه روزنست برای خلاق‌تر بودن، داشتن آرزوهای بزرگ، داشتن بدن سالم و نیرومند و شاداب، رسیدن به یه پوست درخشان و داشتن روحیه مثبت و پر انرژی. پس واجبه که به خواب اهمیت بدیم.
بیشتر
شب یلدا یک دورهمی لذت‌بخش
شب یلدا یک دورهمی لذت‌بخش ۶ آذر ۱۳۹۶ - یلدا یک شب در یک سال است. فرصتی ارزشمند برای یک دورهمی ساده ولی پرشور و هیجان. چشم به هم بزنیم طولانی‌ترین شب سال نیز تمام شده. خوب است وقتی به پایان می‌رسد پر از لذت و احساس خوش زندگی باشیم.
بیشتر
کدام هدیه مناسب یلدا است؟
کدام هدیه مناسب یلدا است؟ ۴ آذر ۱۳۹۶ - به مناسبتی که برای آن هدیه تهیه می‌کنید توجه کنید. در مناسبتی مثل یلدا می‌توانید از کادوپیچ‌هایی با نمادهای یلدا و یا رنگ مخصوص این مناسبت و یا اتیکت‌هایی که حاوی پیام تبریک است استفاده کنید.
بیشتر
شب یلدا و آداب و رسوم آن
شب یلدا و آداب و رسوم آن ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - سرمنشا این رسوم از ایران باستان است.از آن زمان‌ها که نور، روشنایی و آتش مقدس و خوش‌یمن و تاریکی و خاموشی نمادی از شر و اهریمن بوده‌است.rnاز آن‌جا که یلدا بلندترین زمان جولان دادن تاریکی و یا اهریمن بوده مردمان آن زمان دور هم جمع شده و با خوشحالی و روشن‌کردن آتش به جنگ اهریمن می رفتند تا فردای آن شب که پس از آن روز رو به طولانی‌تر شدن می‌رفت و این نشانی بود از پیروزی نور بر تاریکی و روشنایی بر اهریمن.
بیشتر
نقطه بازی
نقطه بازی ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - بازی‌ای که قسمت‌های درخشانی از کودکی بسیاری از افراد را پر کرده‌است که یادآور دوران بدون آتاری، گیم نت، کامپیوتر و ..است که جایی در اتاق کودکان نداشت است. بازی دوران کودکان ساده و سادگی.
بیشتر
بادونه، سوغاتی دست‌خوش گویش‌های متعدد
بادونه، سوغاتی دست‌خوش گویش‌های متعدد ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - خوراکی سفید و شیرین است با طعمی خاص ولی آشنا؛ هدیه‌ای است از سرزمین سرسبز و‌ از دل شالیزارهای شمال ایران. شیرینی حاصل دست‌رنج مردم بومی و زائیده خلاقیت آن مردمان.
بیشتر
یک دست لیوان، هدیه به کودکی 5 ساله؟! ضرورت انتخاب هدیه‌ای مناسب
یک دست لیوان، هدیه به کودکی 5 ساله؟! ضرورت انتخاب هدیه‌ای مناسب ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - همه ما می‌خواهیم ظاهر هدیه‌ای که دریافت می‌کنیم یا هدیه می‌دهیم متفاوت باشد به گونه‌ای که نشان دهد برای انتخاب آن وقت صرف کرده‌ایم و ارزش طرف مقابل را دانسته‌ایم.
بیشتر
«۱۲»
وبلاگ بلاگ آموزش کاستومر باکس هدایا هدایای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی خاص