« بلاگ

بهترین اقدامات برای داشتن یه مراسم خوب و خوش در نوروز، یلدا و ...

میزبان بودن در مناسبات کاری استرس‌زاست. وقتی شما خودتان را مسئول ایجاد حال خوب در مراسمی مثل نوروز و ... می‌دانید بار زیادی از مسئولیت را می‌پذیرید. برگزاری مراسم، تهیه اقلام خوراکی، تدارک هدیه مناسب برای هر فرد و ... زمان و انرژی زیادی را از مسئول مربوطه می‌گیرد. اما استفاده از این مناسبات مهم سال از جمله یلدا و نوروز از لحاظ مارکتینگ بسیار حائز اهمیت است. به راحتی می‌توان در این ایام با یک برنامه‌ریزی حساب‌شده و دقیق و با در نظر گرفتن جزئیاتی به ظاهر کم‌اهمیت نام کسب و کار خود در ذهن مخاطب ثبت کنید.

چند پیشنهاد برای آسان‌تر پیش بردن مناسباتی این‌جنین برایتان داریم.

حداقل از یک ماه قبل اقلام مورد نیاز خود را آمده کنید تا در روزهای نزدیک به ایام مورد نظرتان بتوانید به راحتی تمام چالش‌های پیش رو را حل کنید و خاطری آسوده داشته باشید و به کارهای باقی‌مانده با آرامش بپردازید. در شرایطی که شما زمان کافی برای اجرا ایده‌ها و آماده‌سازی اقلام مورد نیازتان را دارید در صورتی که کاری خراب شود و یا با ایده ذهنی شما هم‌خوانی نداشته باشد، جایگزین و اقدامی مناسب به کار می‌گیرید.

پیشنهاد بعدی ما با توجه به تجربه‌ای که داشتیم این هست که اقلام چالش برانگیز و حساس که امکان آسیب، فاسد شدن و ...  به آن وجود دارد را از لیست انتخابی هدایای خود حذف کنید. مخصوصا اگر قرار هست این اقلام از شهری دیگر تهیه شود و مسافتی را طی کند تا به دست مخاطب شما برسد. در نهایت اگر هدیه‌ای را قرار است ارسال کنید به شکل ارسال آن و نحوه بسته‌بندی فکر و برنامه‌ریزی کنید و آن را به لحظه آخر موکول نکنید.

تزئینات مناسب مراسم برای هدایا و ... را فراموش کنید. ایجاد فضایی دلنشین، متناسب با مناسبت، تاثیر بر مخاطب را دو چندان خواهد کرد. پس به تزئینات کوچک اهمیت فراوان دهید. می‌توانید از محصولی مثل بسته تگ کاستومرباکس استفاده کنید. با استفاده از محصولاتی این‌چنین، هم به نام خود پرداخته‌اید هم هدیه خود را زیباتر کرده‌اید.

برندینگ را فراموش نکنید و سعی کنید از محصولات پایدار که بارها قابل استفاده هست و البته از کلیشه به دور است استفاده کنید تا در ذهن افراد ثبت شوید. به طور مثال شما می‌توانید از بسته‌های شیشه‌ای، پارچه‌ای و ... استفاده کنید. یک پیشنهاد اقتصادی و کاربردی کاستومرباکس برای شما شیشه خوشمزه هست که می‌توانید در قسمت محصولات سایت ببینید.

اگر محدودیتی در بودجه خود ندارید پیشنهاد می‌کنیم در آن مراسم از ایده‌های منحصر به خود استفاده کنید. با این کار مراسم خود را به یادماندنی تر خواهید کرد و کم تر پیش می آید که فراموش شوید. لازم هست بگویم حتی اگر محدودیت در بودجه دارید سعی کنید از اقلام کلیشه‌ای مثل خودکار و سرسید و... (که به علت تکرار زیاد بار مثبت و جذابیت زیادی ندارد بپرهیزید) و قبل از هر چیز به خلاقیت در انتخاب تمام آیتم‌های مورد نظرتان ارزش دهید.

اگر انجام این موارد برایتان سخت است و یا زمان مناسب برای انجام و برنامه ریزی این موارد را ندارید به راحتی می توانید این امور را به افراد متخصص بسپارید تا به بهترین شکل تمام برنامه‌ریزی را برایتان انجام دهند. این سازمان‌ها و افراد حتما برای شما پیشنهادهای تازه و خلاق هم خواهند داشت. ما در کاستومرباکس هم می‌توانیم به شما در این امور مشاوره دهیم و اجرا و برنامه‌ریزی کارهای شما را از ابتدا تا ارسال انجام دهیم.

تگ هدیه نوروز هدیه تبیلیغاتی نوروز هدیه خاص یلدا چله برندینگ آسان کارت هدیه مدیریتی عیدی هدیه سازمانی هدیه خلاق چاپ لوگو هدیه تبلیغاتی جذاب