« بلاگ

چطور با وجود کرونا به یکدیگر هدیه دهیم؟

روزهای پر از چالش و استرس، از این که در آینده چه اتفاقی در پیش است. چه اقدامتی ضروریست تا از بلای کرونا در امان بمانیم. همه ما کم بیش شیوه‌ی درست شستشوی دست را آموخته‌ایم. راه حل‌های ورود اجناس خریداری شده به خانه و محل کار  را می‌دانیم، خبرهای ساخت واکسن و تعداد مبتلایان و از دست‌رفتگان و بهبودیافتگان را دنبال می‌کنیم. روزهای زیادی در قرنطینه بوده‌ایم و شرایط از حوصله‌مان دیگر خارج است.
در اوج خبرها که بار غم آن بسیار سنگین است و شانه‌های افراد زیادی تاب و توان تحمل این حجم از بار غم را ندارد، به دنبال راه‌هایی باشیم که علاوه بر بهبود حال روحی خودمان و دیگران، بدنمان را نیز در برابر بیماری قوی‌تر کنیم.

 ما عمیقاً باور داریم دریافت هدیه‌ای حتی کوچک می‌تواند دریافت‌کننده را برای ساعاتی سر ذوق و شوق آورد.
شاید در این میان به این فکر کنید رد و بدل کردن هدیه می‌تواند خطرناک و عامل انتقال ویروس باشد. راستش را بخواهید ما در کاستومرباکس که کارمان آماده‌سازی هدایا برای ساختن لبخند بر لبان دیگران است، به این موضوع فکر کرده‌ایم و تلاش کرده‌ایم راه حل مناسب و موثری را پیش‌رویتان قرار دهیم.
در نهایت به راه حلی رسیدیم. خرید خود را زودتر از موئد انجام دهید. این توصیه ما به شماست. حداقل 7 تا 10 روز زودتر خرید و سفارش خود را ثبت کنید. شاید بپرسید به چه علت؟ جواب ساده است. ویروس کرونا طول عمری مشخص دارد. شما می‌توانید هر نوع هدیه‌ای را در بسته‌بندی مادر تحویل بگیرید و زمان تحویل سفارش، بسته مادر را با مواد ضدعفونی‌کننده مانند الکل ضدعفونی کنید و بسته را باز نکنید و مدتی متناسب با محتویات داخل بسته، آن را رها کنید تا اگر هدیه شما آلوده به ویروس احتمالی بود ریسک انتقال را از بین ببرید. درنهایت شما از دریافت کننده نیز بخواهید مدتی هدیه خود را باز نکند تا اگر در طول جابه‌جایی نیز مشکلی پدید آمد و ویروسی منقل شد کاملاً از بین برود.
این روش از نظر ما ساده‌ترین و موثرترین روش است.
البته یک امتیاز جالب شامل حال دریافت کننده می‌شود و انتظار برای رسیدن به محتویات داخل بسته و کنجکاوی دانستن نوع هدیه، خاطره ماجراجویانه‌تری را ایجاد خواهد کرد.
در هر مشکلی باید خلاق بود و راه‌های خوشبختی و حال خوب را پیدا کرد. زندگی کوتاه‌تر از آن است که لحظات ناب آن را حرام انتظار برای رفع ویروس کنیم. بهتر است انسان‌هایی باشیم که با دیدن راه‌های جدید در شرایط فعلی با چاشنی خلاقیت و رعایت تمام اصول حفظ سلامتی، زندگی را به کام خود می‌کنیم.
ما آرزو می‌کنیم شرایط بهبود یابد و عزیزان کم‌تری از دست دهیم و حال جسم و دلتان خوب باشد.


 

کرونا قرنطینه سلامت روان خوشحالی حال خوب هدیه خلاقیت ویروس شستشوی دست جلوگیری اصول بهداشتی هدیه تبلیغاتی جذاب کاستومرباکس هدیه تبلیغاتی