شیشه آبنبات یلدا

شیشه آبنبات یلدا

طعم خوش آبنبات هدیه‌ای برای بهترین مشتریانتان

کد محصول: CB1-1441

چطور است با یک سوال شروع کنم؟
با شنیدن کلمه "آبنبات" چه حسی به شما دست می دهد؟
قطعا دهانتان آب می‌افتد و حس خوشمزگی را احساس خواهید کرد. به یاد دوران قشنگ کودکیتان می‌افتید و تمام نوستالژی‌های گذشته را به خاطر می‌آورید... که در کنار مادربزرگ با یک چای داغ نشسته‌اید و وقتی قندان آبنبات ترش را برایمان می‌آورد، قند در دلمان آب می‌شد...
این حس برای همه ما زیباست، همه‌ی ما با خوردن آبنبات مادربزرگ‌هایمان خوشحال می‌شدیم.

بیاییم ماهم این خوشحالی و حس دوست‌داشتنی رو در طولانی‌ترین شب سال یلدا با هدیه دادن یک خوراکی خوشمزه مثل آبنبات با بقیه تقسیم کنیم.

هدیه‌ی آبنبات ترش شب یلدا یک بسته جذاب و شیشه‌ای همراه با حدود ۶۰۰گرم آبنبات میوه‌ای است که رنگ‌های زیبای این آبنبات‌ها جلوه‌ی خاصی به این محصول داده است.
درقسمت بالای شیشه آبنبات یلدا، ربانی قرمز همراه با اتیکت شب یلدا (که به درخواست صاحبان کسب و کار، شخصی سازی می شود) قرار می‌گیرد.

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار می‌توانید مطمئن باشید شیشه آبنبات شب یلدا، خوشمزه‌ترین و خاطره‌انگیزترین هدیه‌ی این شب برای بهترین مشتریانتان و آن‌هایی که دوستشان دارید؛ خواهد بود.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه