بسته اناردون هدیه‌ای به رسم تجربه‌های کودکی

کد محصول:
CB1-S111

بسته اناردون هدیه‌ای به رسم تجربه‌های کودکی

این محصول خارج از تولید می‌باشد


وقتی از یلدا اسم می‌بریم کوچک و بزرگ به یاد برجسته‌ترین نماد یلدا یعنی انار قرمز و زیبای آن می‌افتند. انار از نمادهای زیبا و خوش‌طعم و خوش‌رنگ یلداست که نمایان‌گر وجود فصلی زیبا است. به همین جهت همین نماد زیبا می‌تواند هدیه‌ای درخور برای سازمان شما باشد که به مخاطبین عزیزتان هدیه داده می‌شود.

چقدر اما دون شدن انار توسط بزرگ‌ترهایمان در قدیم و در دوران کودکی برایمان لذت‌بخش بود. و چقدر طعم بهتری برایمان داشت اناری که از پوست جدا شده و در کاسه‌ای به ما تقدیم می‌شد. حالا اما کاستومرباکس قصد دارد همان تجربه را زنده کند. قصد داریم با ارائه بسته اناردون شما بتوانید به مشتریانتان هدیه‌ای دهید که طعم شیرین و دوست‌داشتنی آن تا مدت‌ها در خاطرشان باقی بماند و از هدیه شما همیشه به نیکی یاد کنند.

بسته اناردون یلدا بسته‌ای درخور برای هدیه دادن به مناسبت شب یلدا است که این بسته با مقوایی ساخته شده که کاملاً متناسب با ذات این شب و متناسب با حال و هوای این هدیه است. داخل این جعبه یک ظرف شیشه‌ای در دار قرار دارد که داخل آن انار دون شده تازه ریخته شده است. بر روی این بسته نقشی از یلدا قرار می‌گیرد و نام سازمان شما را برای مشتریانتان در یکی از زیباترین شب‌های سال زنده نگه می‌دارد.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.