بازی نقطه و خط یک بازی خاطره‌انگیز و آشنا

کد محصول:
N97-102

بازی نقطه و خط یک بازی خاطره‌انگیز و آشنا

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ورود تلفن‌های هوشمند کمتر زمانی پیدا می‌شود تا بتوان در جمع خانواده و دوستان به هم‌نشینی و گپ و گفت پرداخت و یکی از معدود موقعیت‌هایی که این اتفاق را میسر می‌کند، رسم و آداب و جشن‌های ملی و قدیمی است. هنوز هم با گذشت سالیان دراز همه ما برای این جشن‌ها به هر شکلی شده دور هم جمع می‌شویم و علی‌رغم دغدغه‌ها و مسائل فراوان به خانواده و آشنایان سر می‌زنیم و معاشرت می‌کنیم و برای دقایقی دور هم جمع هستیم. در این بین شاید گرم شدن جمع‌هایمان کمی سخت‌تر از گذشته‌های دور باشد و از بهترین گزینه‌ها برای رغم زدن زمانی خاطره‌انگیز و متفاوت بازی‌های قدیمی و نوستالژیک هستند. به همین علت کاستومرباکس هدیه‌ای سازمانی تدارک دیده که در واقع بازی‌ای قدیمی و آشنا برای همه ما چه پیر و چه جوان است و همه ما با آن آشنایی داریم: "بازی نقطه و خط"

این هدیه یک دفترچه سیمی 15 برگ در ابعاد A5 است که هر صفحه از آن یک صفحه نقطه‌کشی شده برای شروع یک بازی هیجان‌انگیز توأم با خنده و جر زدن است. تصور کنید حال و هوای مشتریانتان را پس از یک دید و بازدید همراه با یادآوری خاطرات کودکی و شور و نشاط و سرگرمی...

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.