بسته محرم

بسته محرم

بسته ای برای بزرگداشت و احترام به ایام محرم

کد محصول: CB1-1437

یکی از پراهمیت‌ترین مراسم مسلمانان در میان مراسم‌های مذهبی در سرتا‌سر نقاط جهان، ایام محرم است. این مناسبت با خود غمی بزرگ دارد که از ظلم صحرای کربلا به حسین(ع) و خانواده او و یارانش سخن می‌گوید.

مراسم و عزاداری مربوط به این ایام در ایران پررنگ‌تر از سایر نقاط جهان برگزار می‌شود.

مردم در استان‌های مختلف ایران با توجه به تنوع اقوام مراسم مخصوص به خود را دارند. رسمی مانند خیرات و نذورات در جای‌جای ایران برپاست. دسته‌های عزاداری به راه می‌افتند و به نیازمندان در این ماه کمک‌هایی می‌شود.

پس با این حساب این مناسبت می‌تواند یکی از مهم‌ترین مراسم‌هایی باشد که شما به عنوان بانی و صاحب کسب و کار بتوانید علاقه و ارادت خود و همین‌طور اهمیت مخاطبانتان و ارزش به باورها و عقایدشان را نشان دهید.

کاستومرباکس این امکان را برای شما ایجاد کرده است. ما بسته‌ای را طراحی کردیم که ظاهر آن نشانگر ایام محرم است و داخل این بسته از ضروریات این ایام قرار داده شده که شامل کتاب زیارت عاشورا نفیس به قلم محمدتقى اسدى که به زیبایی گویای محتوای این دعای پربرکت است، سربندی متبرک به نام امام حسین(ع) و پیکسل‌هایی مزین به طرح‌های مناسب محرم که نشانی کوچک از حال روز افراد در ظاهرشان هست، می‌باشد.

این بسته می‌تواند یکی از بهترین هدایا برای محرم، روز عاشورا و تاسوعا حسینی باشد.

 

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه