تخمه قیفی

تخمه قیفی

یکی از نوستالژیک‌ترین خوراکی‌های دوران کودکی چند نسل

کد محصول: CB1-S113

یکی از بهترین حس‌ها برای همه ما حس نوستالژیک وسایل و تجربه‌های قدیمی و دوران کودکی است. انگار تخمه‌هایی که داخل یک کاغذ روزنامه پیچیده میشد و در ازای وجه کمی در اختیار ما قرار می‌گرفت طعم دیگری داشت و هنوز هم همین حس را داریم که تخمه‌های آن زمان طعمی دیگر داشت. مطمئناً بازسازی این تجربه و خاطرات می‌تواند حسی زیبا و یادی شیرین در بین افراد ایجاد کند. پس چرا فرصت را غنیمت نشمارید؟

کاستومرباکس یکی از نوستالژیک‌ترین خوراکی‌های دوران کودکی چند نسل را بازسازی کرده و آن را در غالب یک هدیه سازمانی به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید علاوه بر بهانه قراردادن این هدیه برای تبریک شب یلدا به مخاطبانتان هدیه‌ای ارزنده از نظر ایده و اجرا تقدیم کنید و حسی خوشایند در آن‌ها ایجاد کنید. بله منظورمان تخمه قیفی است که اکنون در غالبی متفاوت و زیبا اجرا شده و یلدا بهانه‌ایست برای عرضه آن.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه