تگ (اتیکت) محصول

تگ (اتیکت) محصول

روشی برای برندسازی آسان هدایا و بسته‌ها

کد محصول: CB1-1439

استفاده از تگ یا همان اتیکت جزئی از فرآیند بسته‌بندی هدایا و بسته‌ها محسوب می‌شود که بخش بزرگی از معرفی هویت برندتان را به دوش می‌کشد. به‌خصوص در اوقاتی که تعداد هدایایی که در نظر دارید به 1000 عدد نمی‌رسد و انجام چاپ افست به صرفه و یا امکان پذیر نیست استفاده از تگ‌ها می‌تواند جایگزینی بسیار زیبا، ساده و مقرون به صرفه باشد.
کاستومرباکس تگ‌های (اتیکت‌های) خامی را برایتان طراحی و آماده کرده که می‌توانید با یک استامپ (مهر) ساده آن را شخصی‌سازی کنید و بهترین نوع برندسازی را بر روی محصولات یا هدایای خود انجام دهید.
ضخامت این تگ‌ها (اتیکت‌ها) 400 گرم است و علاوه بر پانچ شدن از پرچ‌هایی برای زیبایی قسمت پانچ شده استفاده کرده‌ایم. شما می‌توانید این تگ‌ها (اتیکت‌ها) را در بسته‌های 20 عددی همراه با بند تهیه کنید. علاوه بر آن امکان سفارش استامپ (مهر) نیز مهیا شده‌است.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه