تگ (اتیکت) شب یلدا

تگ (اتیکت) شب یلدا

همراه برند سازمان خود، هدیه‌ای خاطره‌انگیز بسازید

کد محصول: CB1-1440

تگ (اتیکت) در زبان فارسی به معنای رسم و آیین و تشریفات است.
تگ (اتیکت) را به عنوان برشی از کاغذ یا مقوا چاپ شده‌ که برای تعیین محتوا و مشخصات کالا و یا نشان دادن پیام و تبلیغی مربوط به آن کالا؛ که کار آن آشکارسازی هویت یک برند است، می‌شناسند.
چه نیک است این تگ‌ها (اتیکت‌ها) را با مناسبت، رسوم و آیین سنتی و ملی ایرانی ادغام کنیم و برای نشان‌دادن فرهنگ و زیبایی شب یلدا از چنین تگ‌های رنگارنگی استفاده کنیم.
مزیت این تگ‌ها (اتیکت‌ها) آن است که می‌توان آن‌ها را شخصی‌سازی کرد و برند (لوگو) مخصوص به خود را در کنار شعری از حافظ نشان داد.

بسته مخصوصِ تگِ (اتیکت) شب یلدا شامل ۲۰ عدد تگ (اتیکت) "یلدا مبارک" ۳۰۰گرمیِ پانچ شده (با قابلیت چاپ برند و لوگو مخصوص شرکت یا مشتری) و ۲۰ عدد بند اتصال (نخ سفید) که برای متصل کردن تگ به محصول است، می‌باشد.

بی‌شک با اضافه کردن این تگ (اتیکت) به هر شی‌ای علاوه بر زیبایی و چشم‌نواز کردن آن شی؛ تبلیغ بسیار متفاوتی برای برند مخصوص به خود خواهید داشت.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه