رنگ طبیعت 2 رنگ طبیعت گرم‌کننده جمع‌های مخاطبان شما

کد محصول:
CB1-1442

رنگ طبیعت 2 رنگ طبیعت گرم‌کننده جمع‌های مخاطبان شما

در ایران از گذشته دمنوش‌های گیاهی و طبی بسیار مورد استفاده بوده که این دمنوش‌ها علاوه بر خواص بی‌شمار و ایجاد حس خوشایند، گرم‌کننده جمع‌های خانوادگی و کاری نیز بوده و هست. سازمان شما می‌تواند این موضوع را بهانه‌ای کند برای تقدیم هدیه‌ای زیبا و درخورد به مشتریانتان به عنوان هدیه متفاوت تبلیغاتی برای ساختن فضای دوستدانه و خوشایند.

بدین منظور کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده به نام رنگ طبیعت که این هدیه طعم و رنگی به یاد ماندنی را برای مخاطبان شما می‌سازد. این بسته ی جذاب شامل دمنوش‌ها در چهار شیشه‌ی جذاب و بسیار چشم نواز ،با دربی سفید و فلزی است. بسته بندی مقوایی و شیک که دارای دو قسمت درب و جایگاه دمنوش‌ها می‌باشد، این محصول را منحصر به فرد کرده است.
همچنین می‌توان این بسته را شخصی‌سازی کرد و برند مخصوص به خود را  به گونه‌ای که داخل در و روی تگ (اتیکت) روی جعبه قرار می‌گیرد، در آن چاپ کرد.
لازم به ذکر است در این جعبه، جای هر کدام از شیشه‌ها همراه با نام دمنوش یا چای داخل آن در داخل جعبه مشخص شده است که اطلاعات مفید و نسبتا کافی را به مخاطب انتقال می‌دهد.
تفاوت بسته رنگ جدید با نمونه قبلی در شیشه‌های جدید  که البته تولید داخلی هم هست و نحوه دم کردن محتویات شیشه‌ها و شکل بدنه جعبه می‌باشد.