رنگ طبیعت 2

رنگ طبیعت 2

رنگ طبیعت گرم‌کننده جمع‌های مخاطبان شما

کد محصول: CB1-1442

در ایران از گذشته دمنوش‌های گیاهی و طبی بسیار مورد استفاده بوده که این دمنوش‌ها علاوه بر خواص بی‌شمار و ایجاد حس خوشایند، گرم‌کننده جمع‌های خانوادگی و کاری نیز بوده و هست. سازمان شما می‌تواند این موضوع را بهانه‌ای کند برای تقدیم هدیه‌ای زیبا و درخورد به مشتریانتان به عنوان هدیه متفاوت تبلیغاتی برای ساختن فضای دوستدانه و خوشایند.

بدین منظور کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده به نام رنگ طبیعت که این هدیه طعم و رنگی به یاد ماندنی را برای مخاطبان شما می‌سازد. این بسته ی جذاب شامل دمنوش‌ها در چهار شیشه‌ی جذاب و بسیار چشم نواز ،با دربی سفید و فلزی است. بسته بندی مقوایی و شیک که دارای دو قسمت درب و جایگاه دمنوش‌ها می‌باشد، این محصول را منحصر به فرد کرده است.
همچنین می‌توان این بسته را شخصی‌سازی کرد و برند مخصوص به خود را  به گونه‌ای که داخل در و روی تگ (اتیکت) روی جعبه قرار می‌گیرد، در آن چاپ کرد.
لازم به ذکر است در این جعبه، جای هر کدام از شیشه‌ها همراه با نام دمنوش یا چای داخل آن در داخل جعبه مشخص شده است که اطلاعات مفید و نسبتا کافی را به مخاطب انتقال می‌دهد.
تفاوت بسته رنگ جدید با نمونه قبلی در شیشه‌های جدید  که البته تولید داخلی هم هست و نحوه دم کردن محتویات شیشه‌ها و شکل بدنه جعبه می‌باشد.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه