جعبه رویش

جعبه رویش

لذت رویش نوروزی را به مشتریانتان هدیه دهید

کد محصول: N97-114

نوروز همواره نماد رویش و تولد دوباره است و این موضوع از رویش در طبیعت الهام می‌گیرد و بر روی سفره هفت سین نوروز هم هرسال همه ما نمادی داریم از رویش نوروزی که یکی از سین‌های هفت سینمان را تشکیل می‌دهد: سبزه نوروز.

کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده که شما آن را به مشتریان سازمانتان هدیه دهید و مشتریانتان با این هدیه قادر هستند حس رویش را تجربه کنند. این جعبه که به رنگ کاهی است و با یک روبان ساده زیبا تزئین شده، حاوی یک کاسه سفالین ساخت دست هنرمندان سفال‌گر کشورمان به همراه یک کیسه کوچک حاوی گندم است. گندمی که همگی‌مان آن را نشانه‌ای از برکت و زندگی می‌دانیم. در این جعبه ما یک کارت تبریک نوروز فراهم کرده‌ایم که در این کارت علاوه بر تبلیغ برند شما، آموزشی ارائه شده است از نحوه‌ي پرورش دانه‌های طلایی گندم تا رساندن آن به رویش سبز سبزه‌ی نوروز. این جعبه هدیه‌ای ارزشمند از فلسفه‌ی عملی نوروز باستانی‌مان است که قطعاً هدیه‌ای متفاوت و بی‌نظیر برای مشتریان شما خواهد بود.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه