جعبه خنک‌نوش

جعبه خنک‌نوش

خنک‌ترین نوشیدنی‌های تابستانی برای گرم‌ترین‌ روزهای تابستانی

کد محصول: CB1-1430

در گرمای تابستان هیچ‌چیز به اندازه‌ی یک نوشیدنی خنک نمی‌تواند آدم را سرحال کند. با محتوبات جعبه خنک‌نوش کاستومرباکس می‌توان خنک‌ترین شربت‌های تابستانی، که باعث رفع عطش می‌شود را درست کرد.

این هدیه شامل یک جعبه‌ی مقوایی مستحکم و باکیفیت با روکشی دارای یک طراحی خنک و اشتهاء‌آور است که داخل آن 4 بطری شیشه‌ای حاوی تخم‌شربتی، خاکشیر، آبلیمو و شکر قرار می‌گیرد. با محتویات داخل شیشه‌ها همراه با یخ می توان گرمای تابستان را به لذتی خنک و لذت‌بخش تبدیل کرد. محتویات این بسته برای 4 تا 5 بار استفاده یک فرد کافی است.

شما می‌توانید با جعبه خنک‌نوش کاستومرباکس کارمندان و یا مشتریان کسب و کار خود را به لذت خنک دعوت کنید تا گرمای تابستان برایشان دوست‌داشتنی و خاطره‌انگیز شود.

لازم به ذکر است که محتوای داخل بطری‌های شیشه‌ای قابل تغییراست.
 
 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه