بسته رنگ طبیعت

بسته رنگ طبیعت

طعم و رنگ به یاد ماندنی یلدا

کد محصول: CB1-S106

پاییز را همه ما به عنوان فصلی پر از رنگ و لعاب می‌شناسیم و واقعا این فصل یکی از زیباترین فصل‌های سال است که طبیعت با رنگ‌های مختلف، ذوق و حس انسان‌ها را بر می‌انگیزد. یلدا اما شروع فصل زمستان است و از رسم‌های قدیمی ما نوشیدن گیاهان دم‌کرده و چای‌های مختلف است که هر کدام از آن‌ها بسیار مفید هستند و فواید بسیار زیادی دارند.

کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده به نام رنگ طبیعت که این هدیه طعم و رنگی به یاد ماندنی را برای مخاطبان شما در شب یلدا می‌سازد. این هدیه یک جعبه مقوایی مستحکم و با کیفیت است که داخل آن 6 بطری کوچک شیشه‌ای حاوی انواع دم‌نوش‌هاست. مخاطبان شما قادر هستند داخل این شیشه‌های نشکن و ضد حرارت، آب‌جوش بریزند و چند دقیقه‌ای به آن مهلت دم شدن بدهند و سپس عصاره‌ای از آن دم‌نوش خواهند داشت که با آن عصاره می‌توانند  چند استکان دم‌نوش تهیه کنند و در جمع خانواده نوش جان کنند. رنگ طبیعت هدیه‌ای درخور برای مخاطبان شماست که تجربه‌ای زیبا و منحصر به فرد برای آن‌ها خواهد ساخت.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه