بسته رنگ طبیعت طعم و رنگ به یاد ماندنی یلدا

کد محصول:
CB1-S106

بسته رنگ طبیعت طعم و رنگ به یاد ماندنی یلدا

پاییز را همه ما به عنوان فصلی پر از رنگ و لعاب می‌شناسیم و واقعا این فصل یکی از زیباترین فصل‌های سال است که طبیعت با رنگ‌های مختلف، ذوق و حس انسان‌ها را بر می‌انگیزد. یلدا اما شروع فصل زمستان است و از رسم‌های قدیمی ما نوشیدن گیاهان دم‌کرده و چای‌های مختلف است که هر کدام از آن‌ها بسیار مفید هستند و فواید بسیار زیادی دارند.

کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده به نام رنگ طبیعت که این هدیه طعم و رنگی به یاد ماندنی را برای مخاطبان شما در شب یلدا می‌سازد. این هدیه یک جعبه مقوایی مستحکم و با کیفیت است که داخل آن 6 بطری کوچک شیشه‌ای حاوی انواع دم‌نوش‌هاست. مخاطبان شما قادر هستند داخل این شیشه‌های نشکن و ضد حرارت، آب‌جوش بریزند و چند دقیقه‌ای به آن مهلت دم شدن بدهند و سپس عصاره‌ای از آن دم‌نوش خواهند داشت که با آن عصاره می‌توانند  چند استکان دم‌نوش تهیه کنند و در جمع خانواده نوش جان کنند. رنگ طبیعت هدیه‌ای درخور برای مخاطبان شماست که تجربه‌ای زیبا و منحصر به فرد برای آن‌ها خواهد ساخت.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.