رنگ خلاقیت کارت‌های خلاقیت برای افزایش خلاقیت مشتریان شما

کد محصول:
CB1-1435

رنگ خلاقیت کارت‌های خلاقیت برای افزایش خلاقیت مشتریان شما

وقتی صحبت از رنگ‌آمیزی می‌شود به یاد دنیای کودکی می‌افتیم، به یاد کتاب‌های رنگ‌آمیزی کوچکی که با تصاویر آموزشی گل و حیوانات... پر شده بود. یاد مدادرنگی‌های رنگارنگ و یاد بی‌دغدغه بودن دوران کودکی.
کلمه رنگ‌آمیزی برایمان بار معنایی مثبت دارد.
جدا از این حس سرمست کننده کودکی،پژوهش‌های جدید نشان داده رنگ‌آمیزی تنها برای کودکان مفید نیست بلکه بزرگسالان نیز می‌توانند از آن بهره ببرند و همچنین این محققان می‌گویند رنگ‌آمیزی برای بزرگسالان خلاقیت بیشتری می‌آورد و به نوعی یکی از بازدارنده‌های بیماری آلزایمر است.
جدا از این تحقیقات، همه می‌دانیم وقتی به کاری سخت مشغول باشیم ذهن ما از مسائل روزمره پرت می‌شود و این برایمان سبکی به همراه دارد.
اگر محصول این حواس پرتی، تصویری رنگارنگ باشد نورعلی‌نور است.
ما از این فرصت را مغتنم دانسته و برای هدیه سازمانی شما، بسته رنگ خلاقیت را طراحی و آماده کردیم.
کاستومرباکس در بسته رنگ خلاقیت خود، علاوه بر ۷ کارت‌ ۲۰ در ۳۰ رنگ‌آمیزی که جنس آن از مقوای مخصوص مدادرنگی با کیفیت بالاست، یک قاب عکس هم در نظر گرفته که در نهایت تصاویر رنگارنگ و هنرمندانه‌ای که آماده شده را داخل آن قرار دهید و آن قاب زینت‌بخش محیط کارتان باشد.
ربان و نوع بسته‌بندی رنگ خلاقیت آن را تبدیل به یک بسته شیک و جذاب کرده که شما را مجذوب می‌کند تا ساعت‌ها مشغول رنگ‌آمیزی باشید.
اشاره به این نکته ضرورت دارد که ما می‌توانیم همراه این بسته برایتان ۶ عدد مدادرنگی و ساک حمل پارچه‌ای به صورت سفارشی قرار دهیم.