رنگ خلاقیت

رنگ خلاقیت

کارت‌های خلاقیت برای افزایش خلاقیت مشتریان شما

کد محصول: CB1-1435

وقتی صحبت از رنگ‌آمیزی می‌شود به یاد دنیای کودکی می‌افتیم، به یاد کتاب‌های رنگ‌آمیزی کوچکی که با تصاویر آموزشی گل و حیوانات... پر شده بود. یاد مدادرنگی‌های رنگارنگ و یاد بی‌دغدغه بودن دوران کودکی.
کلمه رنگ‌آمیزی برایمان بار معنایی مثبت دارد.
جدا از این حس سرمست کننده کودکی،پژوهش‌های جدید نشان داده رنگ‌آمیزی تنها برای کودکان مفید نیست بلکه بزرگسالان نیز می‌توانند از آن بهره ببرند و همچنین این محققان می‌گویند رنگ‌آمیزی برای بزرگسالان خلاقیت بیشتری می‌آورد و به نوعی یکی از بازدارنده‌های بیماری آلزایمر است.
جدا از این تحقیقات، همه می‌دانیم وقتی به کاری سخت مشغول باشیم ذهن ما از مسائل روزمره پرت می‌شود و این برایمان سبکی به همراه دارد.
اگر محصول این حواس پرتی، تصویری رنگارنگ باشد نورعلی‌نور است.
ما از این فرصت را مغتنم دانسته و برای هدیه سازمانی شما، بسته رنگ خلاقیت را طراحی و آماده کردیم.
کاستومرباکس در بسته رنگ خلاقیت خود، علاوه بر ۷ کارت‌ ۲۰ در ۳۰ رنگ‌آمیزی که جنس آن از مقوای مخصوص مدادرنگی با کیفیت بالاست، یک قاب عکس هم در نظر گرفته که در نهایت تصاویر رنگارنگ و هنرمندانه‌ای که آماده شده را داخل آن قرار دهید و آن قاب زینت‌بخش محیط کارتان باشد.
ربان و نوع بسته‌بندی رنگ خلاقیت آن را تبدیل به یک بسته شیک و جذاب کرده که شما را مجذوب می‌کند تا ساعت‌ها مشغول رنگ‌آمیزی باشید.
اشاره به این نکته ضرورت دارد که ما می‌توانیم همراه این بسته برایتان ۶ عدد مدادرنگی و ساک حمل پارچه‌ای به صورت سفارشی قرار دهیم.
 
 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
قیمت و جزئیات
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه