شیشه فال من هدیه‌ای فرهنگی و جذاب برای نوروز

کد محصول:
N97-107

شیشه فال من هدیه‌ای فرهنگی و جذاب برای نوروز

بعضی از رسوم و آداب هرچه قدیمی هم باشند باز هم رسوم زیبایی هستند. یکی از این رسوم زیبا که از سالیان دور تا به امروز برای ما مانده و مطمئناً یکی از بهترین رسوم و آداب ایران است، تفألی به دیوان حافظ و خواندن بیتی از اشعار این شاعر بلندآوازه است. موضوعاتی هستند که همه ما به عنوان ایرانیان از آن‌ها با افتخار یاد می‌کنیم و به نوعی باعث افتخار ما در کل جهان هستند. یکی از این موضوعات داشتن شاعرانی بزرگ و نامی است که امروز در گوشه گوشه جهان آن‌ها را می‌شناسند و در سراسر دنیا از آن‌ها با نامی نیک یاد می‌کنند و اتفاقا یکی از همین شاعران و ادیبان، لسان‌الغیب شیرازی است.

به همین علت کاستومرباکس هدیه‌ای تدارک دیده که نام این شاعر بزرگ را هر چه زیباتر و گسترده‌تر در دورهمی‌ها و دیدوبازدیدهای نوروزی در جمع‌های مختلف حفظ کند. شیشه فال من هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای مشتریان سازمان شما به مناسب عید نوروز است. این هدیه یک شیشه با کیفیت در بسته است که داخل آن یک برگ فال از ابیات اشعار حضرت حافظ و یک شکلات دومینیکا خوش‌طعم شونیز محصول شرکت آیدین قرار گرفته است. ایده‌ی ما برای این هدیه، پذیرایی شما از مشتریانتان با یک فال و شیرین‌کامی است.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.

محاسبه‌گر قیمت:

شیشه با ارتفاع 6 سانتی‌متر
9,000 ت

محتویات داخل شیشه:

حداقل 0 مورد و حداکثر 2 مورد
موارد این گروه را نادرست انتخاب نموده‌اید.
شکلات دومینیکا شونیز
3,000 ت
فال گلاسه
1,100 ت
خطا در انتخاب گزینه‌ها

قیمت نهایی:

هر هدیه0 ت
کل مبلغ0 ت
ثبت سفارش
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه