غذای مهربانی سگ

غذای مهربانی سگ

با طبیعت و حیوانات مهربان باشیم

کد محصول: N97-105

نوروز بزرگ‌ترین تعطیلات در کشورمان است و مطمئنا در این تعطیلات اکثر افراد به مسافرتی هر چند کوچک می‌روند و خستگی یک سال کاری را با حضور در طبیعت و استشمام هوای تازه از تن خارج می‌کنند. در این بین شاید موضوعی که خیلی اهمیت داشته باشد و بتواند این حضور گسترده در طبیعت را مفیدتر کند، کمک مسافران و طبیعت‌گردان به پاکیزه ماندن و زنده ماندن طبیعت و حیوانات در طبیعت است.

مطمئنا برای ما هم پیش آمده که در هنگان مسافرت در کنار جاده‌ها و شهرها حیوانات مختلفی را می‌بینیم که تمایل داریم به آن‌ها غذا بدهیم و از این طریق علاوه بر گرفتن انرژی مثبت و حس خوب، به این حیوانات برای زندگی بهتر کمک کنیم. کاستومرباکس هدیه‌ای آمده کرده است که شامل یک ظرف شیشه‌ای استوانه‌ای در دار است و داخل آن 200 گرم غذای خشک سگ ریخته شده است تا سازمان شما ضمن هدیه دادن این بسته به مشتریانتان، از این طریق اهمیت حفظ حیات طبیعی را به آن‌ها گوشزد کنید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه