جعبه فال حافظ هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای یلدا

کد محصول:
CB1-N104

جعبه فال حافظ هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای یلدا

بعضی از رسوم و آداب هرچه قدیمی هم باشند باز هم رسوم زیبایی هستند. یکی از این رسوم زیبا که از سالیان دور تا به امروز برای ما مانده و مطمئناً یکی از بهترین رسوم و آداب شب یلداست، تفألی به دیوان حافظ و خواندن بیتی از اشعار این شاعر بلندآوازه است. موضوعاتی هستند که همه ما به عنوان ایرانیان از آن‌ها با افتخار یاد می‌کنیم و به نوعی باعث افتخار ما در کل جهان هستند. یکی از این موضوعات داشتن شاعرانی بزرگ و نامی است که امروز در گوشه گوشه جهان آن‌ها را می‌شناسند و در سراسر دنیا از آن‌ها با نامی نیک یاد می‌کنند و اتفاقا یکی از همین شاعران و ادیبان، لسان‌الغیب شیرازی است.

به همین علت کاستومرباکس هدیه‌ای تدارک دیده که نام این شاعر بزرگ را هر چه زیباتر و گسترده‌تر در شب زیبای یلدا در جمع‌های مختلف حفظ کند. جعبه فال حافظ هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای مشتریان سازمان شما به مناسب شب یلدا است. این جعبه مقوایی زیبا که با نام سازمان شما تهیه می‌شود حاوی 15 برگ از ابیات اشعار ناظم‌الاولیا، حضرت حافظ است و هر برگ از این ابیات که حال و هوایی یلدایی دارد، حاوی یک بیت از اشعار این شاعر بزرگ است. این جعبه موقعیتی را می‌سازد که مشتریان شما فال حافظ امسالشان را با برند سازمان شما بخوانند و با حال و هوایی متفاوت آن را تجربه کنند.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.