جعبه فال حافظ

جعبه فال حافظ

هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای یلدا

کد محصول: CB1-N104

بعضی از رسوم و آداب هرچه قدیمی هم باشند باز هم رسوم زیبایی هستند. یکی از این رسوم زیبا که از سالیان دور تا به امروز برای ما مانده و مطمئناً یکی از بهترین رسوم و آداب شب یلداست، تفألی به دیوان حافظ و خواندن بیتی از اشعار این شاعر بلندآوازه است. موضوعاتی هستند که همه ما به عنوان ایرانیان از آن‌ها با افتخار یاد می‌کنیم و به نوعی باعث افتخار ما در کل جهان هستند. یکی از این موضوعات داشتن شاعرانی بزرگ و نامی است که امروز در گوشه گوشه جهان آن‌ها را می‌شناسند و در سراسر دنیا از آن‌ها با نامی نیک یاد می‌کنند و اتفاقا یکی از همین شاعران و ادیبان، لسان‌الغیب شیرازی است.

به همین علت کاستومرباکس هدیه‌ای تدارک دیده که نام این شاعر بزرگ را هر چه زیباتر و گسترده‌تر در شب زیبای یلدا در جمع‌های مختلف حفظ کند. جعبه فال حافظ هدیه‌ای فرهنگی و درخور برای مشتریان سازمان شما به مناسب شب یلدا است. این جعبه مقوایی زیبا که با نام سازمان شما تهیه می‌شود حاوی 15 برگ از ابیات اشعار ناظم‌الاولیا، حضرت حافظ است و هر برگ از این ابیات که حال و هوایی یلدایی دارد، حاوی یک بیت از اشعار این شاعر بزرگ است. این جعبه موقعیتی را می‌سازد که مشتریان شما فال حافظ امسالشان را با برند سازمان شما بخوانند و با حال و هوایی متفاوت آن را تجربه کنند.

در تمام هدایای کاستومرباکس امکان پخش هدایا بین مخاطبان شما توسط ما نیز وجود دارد. که در همین صفحه می‌توانید شرایط آن را مشاهده کنید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه