کُنج سبز یه گلدون خوشمزه و زیبا که برای مخاطبتون یک کُنج سبز آرامش‌بخش می‌سازه

کد محصول:
CBECO-1448

کُنج سبز یه گلدون خوشمزه و زیبا که برای مخاطبتون یک کُنج سبز آرامش‌بخش می‌سازه

گل، دسته گل، گلدان گل و ... از هدایای رایج برای ابراز احساس ما نسبت به افراد مختلفه.

معمولا تو انواع مراسم مثل روز معلم، پدر، مادر، نوروز و ... از گل به عنوان یک هدیه استفاده کردیم.  هر نوع دسته گل یک مفهومی داره مثل احترام، عشق، همدردی، شادی و ...

حالا اگر یه گلدون شیشه‌ای زیبا که آماده رشد و قابل خوردنه رو به مخاطبتون هدیه بدید به نظرتون چه پیامی رو به اون مخاطب می رسونید؟
این پیام می‌تونه این باشه که شما به سلامتی، خوشحالی و آرامش روانی اون فرد فکر کردید و به محیط‌زیست اهمیت می‌دید و اون فرد رو هم تو این هدف شریک کردید.

به سلامت مخاطبتون اهمیت می‌دید چون دوست دارید از خوراک ارگانیگ و دست‌پروده خودش استفاده کنه. به آرامش روان و شادابیش اهمیت می‌دید چون می‌دونید پرورش گل و گیاه می‌تونه روحیه آدم رو تغییر بده و یه نوع مدیتیشنه (مراقبه). به محیط‌زیست اهمیت می‌دید چون علاوه بر این که باعث پرورش یک گیاه شدید اون گیاه کاربردیه و قابل خوردن و همین‌طور از آب‌هایی که معمولا دور می‌ریزیم مثل آبی که با اون سبزیجات و میوه‌ها شسته می‌شه، تو آبیاری اون گیاه استفاده می‌کنن یا از بعضی از دورریزا می‌تونن کُمپوست تهیه کنن. (این موارد داخل برگه یا کارت توضیحات محصول برای مخاطبتون توضیح داده شده)
در واقع تمام این موارد از اهداف طراحی این محصوله.

این بسته شامل یک گلدونه از جنس شیشه، که داخلش خاک و بذر شاهی یا آویشن آماده رشد، در نظر گرفته شده (بذری که بیشترین سرعت رشد رو داشته باشه) و فقط نیاز به آبیاری و نور داره. در کنار گلدون یک راهنمای رشد هست. ارتفاع گلدون 11 سانت و قطر دهانش 9 سانته.

نکته مهم تو این محصول اینه که از پلاستیک تو تولیدش هیچ استفاده‌ای نشده و مواد اولیش کاملاً قابل بازیافته و این یعنی زباله و آسیب کمتر به محیط زیست. روی گلدون شیشه‌ای این محصول از یک زنجیر و پلاک چوبی برای برندیگ شما استفاده شده که شما می‌توانید سفارش خود را با بند نخی و تگ کاغذی هم درخواست کنید. همچنین امکان سفارش ساک دستی کاغذی و پارچه‌ای مناسب این محصول هم امکان پذیر هست.

در نهایت شما یه هدیه کاربردی دارید که می‌شه طعم اون رو حس کرد و برای پرورش نیاز به عشق و صبر داره. این یعنی یه موجود زنده زیبا که برای مخاطبتون یک کُنج سبز  آرامش‌بخش می‌سازه و همیشه نشان کسب و کار شما تو اون کُنج سبز می‌درخشه.


با توجه به شرایط بازار برای تامین مواد اولیه، تمام محصولات کاستومرباکس نیاز به استعلام دارد. اگر این محصول رو پسندیدید با ما تماس بگیرید.