کُنج سبز

کُنج سبز

یه گلدون خوشمزه و زیبا که برای مخاطبتون یک کُنج سبز آرامش‌بخش می‌سازه

کد محصول: CBECO-1448

گل، دسته گل، گلدان گل و ... از هدایای رایج برای ابراز احساس ما نسبت به افراد مختلفه.

معمولا تو انواع مراسم مثل روز معلم، پدر، مادر، نوروز و ... از گل به عنوان یک هدیه استفاده کردیم.  هر نوع دسته گل یک مفهومی داره مثل احترام، عشق، همدردی، شادی و ...

حالا اگر یه گلدون شیشه‌ای زیبا که آماده رشد و قابل خوردنه رو به مخاطبتون هدیه بدید به نظرتون چه پیامی رو به اون مخاطب می رسونید؟
این پیام می‌تونه این باشه که شما به سلامتی، خوشحالی و آرامش روانی اون فرد فکر کردید و به محیط‌زیست اهمیت می‌دید و اون فرد رو هم تو این هدف شریک کردید.

به سلامت مخاطبتون اهمیت می‌دید چون دوست دارید از خوراک ارگانیگ و دست‌پروده خودش استفاده کنه. به آرامش روان و شادابیش اهمیت می‌دید چون می‌دونید پرورش گل و گیاه می‌تونه روحیه آدم رو تغییر بده و یه نوع مدیتیشنه (مراقبه). به محیط‌زیست اهمیت می‌دید چون علاوه بر این که باعث پرورش یک گیاه شدید اون گیاه کاربردیه و قابل خوردن و همین‌طور از آب‌هایی که معمولا دور می‌ریزیم مثل آبی که با اون سبزیجات و میوه‌ها شسته می‌شه، تو آبیاری اون گیاه استفاده می‌کنن یا از بعضی از دورریزا می‌تونن کُمپوست تهیه کنن. (این موارد داخل برگه یا کارت توضیحات محصول برای مخاطبتون توضیح داده شده)
در واقع تمام این موارد از اهداف طراحی این محصوله.

این بسته شامل یک گلدونه از جنس شیشه، که داخلش خاک و بذر شاهی یا آویشن آماده رشد، در نظر گرفته شده (بذری که بیشترین سرعت رشد رو داشته باشه) و فقط نیاز به آبیاری و نور داره. در کنار گلدون یک راهنمای رشد هست. ارتفاع گلدون 11 سانت و قطر دهانش 9 سانته.

نکته مهم تو این محصول اینه که از پلاستیک تو تولیدش هیچ استفاده‌ای نشده و مواد اولیش کاملاً قابل بازیافته و این یعنی زباله و آسیب کمتر به محیط زیست. روی گلدون شیشه‌ای این محصول از یک زنجیر و پلاک چوبی برای برندیگ شما استفاده شده که شما می‌توانید سفارش خود را با بند نخی و تگ کاغذی هم درخواست کنید. همچنین امکان سفارش ساک دستی کاغذی و پارچه‌ای مناسب این محصول هم امکان پذیر هست.

در نهایت شما یه هدیه کاربردی دارید که می‌شه طعم اون رو حس کرد و برای پرورش نیاز به عشق و صبر داره. این یعنی یه موجود زنده زیبا که برای مخاطبتون یک کُنج سبز  آرامش‌بخش می‌سازه و همیشه نشان کسب و کار شما تو اون کُنج سبز می‌درخشه.


با توجه به شرایط بازار برای تامین مواد اولیه، تمام محصولات کاستومرباکس نیاز به استعلام دارد. اگر این محصول رو پسندیدید با ما تماس بگیرید.

 

 

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه