جعبه آنتی دارو

جعبه آنتی دارو

به مشتریانتان راهکاری عملی برای سلامتی هدیه دهید

کد محصول: CB1-N103

اکثر افراد معتقدند بهترین هدیه سلامتی است. ما هم به این گفته معتقدیم. آنتی دارو هدیه‌ای خلاقانه از کاستومرباکس است که به مخاطبان شما یادآور می‌شود بهترین دارو برای پیشگیری و حتی درمان بیماری‌ها، محصولات طبیعی هستند. ظاهر این بسته کاملا مانند یک بسته دارو است و این موضوع مقدار زیادی بر خلاقیت این هدیه تاثیر گذاشته است. این بسته حاوی یک شیشه دارو به همراه 60 گرم محصولات طبیعی (بادام، پسته، دم‌نوش و ...) به انتخاب شما و یک راهنمای استفاده از این محصولات و خواص و فواید آن است. با هدیه دادن این جعبه به مشتریان و مخاطبانتان، به آن‌ها یادآور شوید که نگران سلامتی‌شان هستید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه