شیشه سوال یلدا

شیشه سوال یلدا

بسته‌ای هیجان‌انگیز برای دورهمی‌های یلدا

کد محصول: CB1-S115

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ورود تلفن‌های هوشمند کمتر زمانی پیدا می‌شود تا بتوان در جمع خانواده و دوستان به هم‌نشینی و گپ و گفت پرداخت و یکی از معدود موقعیت‌هایی که این اتفاق را میسر می‌کند، رسم و آداب و جشن‌های ملی و قدیمی است از جمله شب یلدا. هنوز هم با گذشت سالیان دراز همه ما برای شب یلدا به هر شکلی شده دور هم جمع می‌شویم و علی‌رغم دغدغه‌ها و مسائل فراوان کمی بیشتر بیدار می‌مانیم و معاشرت می‌کنیم. در این بین شاید گرم شدن جمع‌هایمان کمی سخت‌تر از گذشته‌های دور باشد. به همین‌خاطر کاستومرباکس هدیه‌ای ترتیب داده به نام شیشه سوال. دراین هدیه 10 عدد سوال جالب طرح شده است که مخاطبان شما قادر هستند در جمع خانوادگی خود از این شیشه به قرعه سوالی را بیرون بکشند و هر فردی که سوالی را برداشته به آن سوال پاسخ دهد.

مضمون کلی این سوالات گرم کردن جمع و ایجاد سرتیترهایی برای شروع یک گفتگوی جالب و دل‌نشین است. و یکی از برگه‌ها اطلاعات سازمان شما خواهد بود که به خوش‌شانس‌ترین فرد در بین آن جمع تعلق می‌گیرد و افراد قادر هستند از پیش برای آن فرد هدیه‌ای جالب تدارک ببینند.

این هدیه در عین خلاقیت بسیار تاثیرگذار و به یادماندنی خواهد بود.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه