بسته سررسید نه

بسته سررسید نه

به‌جای سررسید کتاب هدیه دهید

کد محصول: CB1-S105

به ازای هر ۲۰۰ جلد سررسید، یک درخت تنومند قطع می‌شود و این بسیار غم‌انگیز و نگران‌کننده است. امسال پویشی توسط سازمان محیط زیست راه افتاده با عنوان #سررسید_نه که به کسب و کارها توصیه می‌کند امسال به جای تهیه سررسید تبلیغاتی برای ارائه به مشتریانشان، به آن‌ها کتاب هدیه دهند. کاستومرباکس هم از این پویش حمایت می‌کند. ما بسته‌ای پارچه‌ای را آماده کرده‌ایم که داخل آن یک عدد کتاب قرار خواهد گرفت و همچنین یک نشانه‌گر کاغذی کتاب که بر روی آن طرحی از خروس، حیوان سال ۹۶ نقش بسته است. شما قادر هستید کتاب مورد نیاز خود را اعلام نمایید و یا با ما تماس بگیرید و با عنوان کردن زمینه فعالیتتان پیشنهادات مناسبی را دریافت کنید.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه