بسته چای نوش

بسته چای نوش

گرمای شب یلدا، هدیه شما به مخاطبانتان

کد محصول: CB1-S112

یلدا یادآور شب‌های طولانی سرد زمستان است که با دورهم نشستن و گپ و گفت این سرما به سادگی تحمل می‌شود و در جمع‌های گرم ما از بین می‌رود. یکی از مولفه‌های مهم شب‌نشینی یلدا اما نوشیدنی‌های گرم این شب است که در فرهنگ ما ایرانیان بدون چای داغ نمی‌توان این شب را صبح کرد.

به همین‌خاطر کاستومرباکس هدیه‌ای تدارک دیده به نام چای‌نوش که بسته‌ای شکیل و زیبا دارای سه شیشه با کیفیت حاوی چای سبز و چای ترش است به همراه یک شیشه گل سرخ برای طعم بهتر چای که مقدار چای آن برای یک جمع خانوادگی کافیست و می‌توان با دم کردن چای داخل این بسته شبی زیبا و خاطره‌انگیز را تجربه کرد و چه عالی که این تجربه‌ی دل‌انگیز همراه با نام سازمان شما باشد.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه