بسته تحفه اصیل

بسته تحفه اصیل

هدیه‌ای اصیل، به زیبایی صنایع دستی ایران

کد محصول: CB1-S104

یکی از افتخارات کشور ما، ایران، دارا بودن فرهنگی غنی و صد البته صنایع دستی بسیار زیبا و خیره‌کننده است. صنایع دستی‌ای که قیمت‌گذاری بر روی آن‌ها بسیار سخت است. کاستومرباکس برای شما صاحبان خوش‌فکر کسب و کارهای کشورمان، محصولی را در نظر گرفته که کاملاً به این ارزش مهم ملی یعنی صنایع دستی کشور اهتمام می‌ورزد. این بسته حاوی یک قواره ترمه در ابعاد ۹۰ در ۹۰ سانتی‌متر است که داخل یک بسته‌بندی جذاب و چشم‌نواز قرار گرفته است. و شما می‌توانید با خریداری این محصول و ارائه آن به مشتریان و مخاطبان خود، هدیه‌ای فراموش نشدنی و اصیل را به آن‌ها اعطا کنید. همچنین این هدیه برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که دارای مخاطبان غیر ایرانی هستند، هدیه ای ایده‌آل محسوب می‌شود. بر روی بسته این محصول یک پلاک فلزی با کیفیت نیز قرار گرفته که نشانه (لوگو) سازمان شما بر روی آن حک می‌شود.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه