کارت سبزه

کارت سبزه

نوروز را با طرحی از نماد مهم آن تبریک بگویید

کد محصول: CB1-C102

از رسم‌های جا افتاده و مرسوم برای ما که اتفاقا رسمی زیباست، تبریک وقایع مهم و شاد به یکدیگر است. در جشن سال نوی شمسی یا همان نوروز که از قدیمی‌ترین جشن‌های کشور ما و دنیاست، این رسم بسیار عملی شده و تقریباً هیچ کسی نیست که در طول این جشن، هدیه‌ای دریافت نکند. یکی از موقعیت‌های خوب برای سازمان‌ها به جهت جا انداختن و شناختن برند خود و همچنین ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی میان مخاطبین و برندشان، ارائه یک هدیه هرچند کوچک در این روزهاست. از هدیه‌های مرسوم که علی‌رغم تکرار، هرگز خسته‌کننده و تکراری نیست، کارت‌های تبریک است که پیش از سال نو بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها کارت‌هایی را به جهت تبریک برای مخاطبان خود ارسال می‌کنند و برای آن‌ها سالی پربرکت و پربار را آرزو می‌کنند. کاستومرباکس برای رفع این نیاز شما، اقدام به طراحی کارت‌های تبریک زیبا و خاص مخصوص نوروز نموده است که قابلیت چاپ این کارت‌های هدیه با برند و نام شما وجود دارد. تمامی کارت‌های تبریک ارائه شده توسط کاستومرباکس دارای پاکت اختصاصی و طراحی شده‌ی خاصی هستند که زیبایی کارت تبریک را چندین برابر می‌کند.

جهت ثبت سفارش همین حالا با شماره تماس 09213295806 تماس بگیرید یا با شناسه CBSupport در تلگرام در تماس باشید.
روش‌های ارسال سفارش به شما

برای ارسال محصولات خریداری شده، ما روش‌های متعدد و متنوعی را لحاظ کرده‌ایم تا بتوانیم تمامی مناطق ایران را به راحتی و بدون دغدغه‌ی آسیب‌دیدگی محصول در هنگام ارسال پوشش دهیم. در جدول زیر شیوه‌ی ارسال بسته‌ها بر اساس تعداد سفارش درج شده است.
تا ۲۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری
بالاتر از ۵۰۰ عدد
پیک موتوریآژانسوانتپست پیشتازدی‌اچ‌التیپاکسباربری

توزیع بین مخاطبین شما
کاستومرباکس این امکان را مهیا ساخته تا شما با کمترین هزینه و بدون کوچک‌ترین دردسری امکان پخش هدایای بین مشتریان و مخاطبینتان را داشته باشید. اگر تاکنون سازمان شما هدایایی را به مخاطبانش ارسال کرده باشد مطمئناً در جریان سختی‌ها و درگیری‌های این بخش از کار یعنی ارسال و تحویل هستید. ما تمامی محصولات را قادر هستیم بین مخاطبین شما توزیع کنیم و گزارش آن را از طریق تماس با یکایک مخاطبینتان از جانب سازمان شما برایتان ارسال کنیم. هزینه‌های این خدمات به این شرح است:
 • پخش زیر 100 عدد در تهران
  15,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 100 عدد در تهران
  13,000 تومان برای هر بسته
 • پخش بالای 500 عدد در تهران
  10,000 تومان برای هر بسته
 • پخش در شهرستان
  طبق فاکتور اداره پست، تیپاکس و یا DHL
بدون محدودیت
در تعداد خرید
ریبرندیگ کامل
برای سازمان شما
امکان توزیع هدایا
بین مشتریان شما
هدیه‌ای منحصربه‌فرد،
کاملاً اختصاصی و خلاقانه