بسته‌های خوشمزه نوروز برجسته‌ترین نماد نوروز

کد محصول:
CBNOWRUZ-1481

بسته‌های خوشمزه نوروز برجسته‌ترین نماد نوروز

یکی از جذاب‌ترین و پراستقبال‌ترین هدیه‌ها برای مناسبت‌ها، خوراکی‌های متناسب با آن مناسبت است. از شاخصه‌های مهم و از نمادهای مهم عید نوروز در بین تمام افراد، آجیل نوروز و همیشه حاضر بودن آجیل عید بر روی میز است. در یک تجربه جالب در عید سال گذشته یکی از پرفروش‌ترین محصولات کاستومرباکس بسته‌ها و پاکت‌های آجیل عید بود و این بسته با بازخورد مثبت مشتریان سازمان‌های طرف قرارداد ما واقع شد.
برای عید امسال و به عنوان هدیه تبلیغاتی نوروز، می‌توانید به جای دادن هدایای تکراری مانند سررسید و ...، بسته‌ای را هدیه دهید که باعث تعجب و خوشحالی مشتریانتان شود. این هدیه شامل یک بسته کاغذی زیبا متناسب برای پرکردن آجیل است که بر روی آن طرحی از نوروز چاپ شده است و لوگوی سازمان شما به صورت لیبل بر روی آن درج می‌شود.
علاوه بر آجیل قادر هستید در این جعبه‌ها و پاکت باب میل خود محتویات دیگری را نیز جایگزین کنید. کاستومرباکس هم در صورت درخواست شما، امکان خرید و ارائه آجیل برای شما را دارد.

این بسته‌ها در سه شکل و صورت ارائه می‌شود. مورد اول پاکت خوشمزه است که در خود تا نهایت 500 گرم آجیل 4 مغز را جا می‌دهد. ابعاد این پاکت 16.5 در 26 در 5 سانتی‌متر و جنس آن از کرافت است. روی این بسته نمادهای نوروز چاپ شده است.
بسته دوم یا جعبه افقی یک بسته‌بندی زیبا، اصولی و محکم با ارگونومی خاص، حمل و نقل آسان و مستطیلی شکل در ابعاد 22.5 در 10 سانتی‌متر و در عمق 10 سانتی‌متر و با دسته‌ای با ارتفاع 5 سانتی‌متر که طراحی بصری و چشم نواز آن علاوه بر جذاب بودنش، کاربردی است و حدوداً 1000 گرم آجیل در آن قرار می‌گیرد. بسته سوم یا جعبه عمودی مانند جعبه افقی است و تنها تفاوت آن در ابعاد و تزئینات جعبه است. ابعاد این جعبه 22.5 در 25.5 سانتی‌متر و در عمق 10 سانتی‌متر و با دسته‌ای با ارتفاع 5 سانتی‌متر است که حدوداً 2000 گرم آجیل در آن قرار می‌گیرد.