بسته‌های خوشمزه نوروز کاربردی برای زیباتر کردن هدایای نوروزی شما

کد محصول:
CBNOWRUZ-1481

بسته‌های خوشمزه نوروز کاربردی برای زیباتر کردن هدایای نوروزی شما

یکی از  پراستقبال‌ترین هدیه‌ها، خوراکی‌ها و تنقلات مناسبتی است. از تنقلات ضروری در عید نوروز در نگاه تمام افراد، آجیل نوروز است. در یک تجربه جالب در عید سال گذشته یکی از پرفروش‌ترین محصولات کاستومرباکس بسته‌ها و پاکت‌های آجیل عید بوده.
اگر علاقه‌مند به هدایای کلاسیک هستید، برای عید امسال و به عنوان هدیه نوروزی، می‌توانید به جای هدایای تکراری مانند سررسید و تقویم، بسته‌ای را که باعث سرزندگی و شادی بیشتر مشتریانتان شود، هدیه دهید. این هدیه می‌تواند شامل یک بسته کاغذی آجیل که بر روی آن طرحی نوروزی چاپ شده است، باشد.
علاوه بر آجیل، قادر هستید در پاکت و جعبه‌ها‌ی خوشمزه نوروز کاستومرباکس، محتویات دیگری را نیز جایگزین کنید. برای راحتی حال شما و در صورت درخواستتان، امکان خرید و ارائه آجیل و سایر خوراکی‌های مورد نیاز نیز فراهم است.

بسته‌های خوشمزه نوروز کاستومرباکس در سه شکل ارائه می‌شود. مورد اول پاکت خوشمزه است که در خود تا نهایت 500 گرم آجیل 4 مغز را جای می‌دهد. ابعاد این پاکت 16.5 در 26 در 5 سانتی‌متر و جنس آن از کرافت است. روی این بسته طرحی نوروزی چاپ شده است.
بسته دوم ، جعبه افقی نوروز با ظاهری زیبا، اصولی و محکم است که با ارگونومی خاصش حمل و نقل آسان در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. این جعبه‌ی مستطیل شکل، در ابعاد 22.5 در 10 سانتی‌متر و در عمق 10 سانتی‌متر و با دسته‌ای با ارتفاع 5 سانتی‌متر است که حدود 1000 گرم آجیل در آن جای می‌گیرد. بسته سوم، جعبه عمودی نوروز است که ظاهر آن مانند جعبه افقیست و تنها تفاوت آن در ابعاد و تزئینات جعبه است. ابعاد این جعبه 22.5 در 25.5 سانتی‌متر و در عمق 10 سانتی‌متر و با دسته‌ای با ارتفاع 5 سانتی‌متر است که حدوداً 2000 گرم آجیل در آن قرار می‌گیرد.