شیشه خوراکی خوشمزه هدیه‌ای کاربردی و کامل برای تمام مناسبات

کد محصول:
CBNOWRUZ-1482

شیشه خوراکی خوشمزه هدیه‌ای کاربردی و کامل برای تمام مناسبات

یک بسته خوشمزه خوراکی‌ می‌تواند نوروز، شب‌های نوروز، یلدا و باقی مناسبات را شیرین‌تر از هر زمان دیگر کند. از ایام قدیم در مناسبات مختلف رسم بر دورهم‌نشینی و شنیدن داستان و خوردن تنقلات در کنار بزرگان فامیل بوده است. شیشه‌های زیبا و متنوع می‌تواند این امکان را برای شما ایجاد کند تا به بهترین شکل ممکن خوراکی‌های با‌ارزش و نوستالژیک نوروز، یلدا و ... را به دیگران هدیه دهید.
با گردهم‌آوردن شیشه‌های متنوع در حجم‌های گوناگون امکان انتخاب شیشه دل‌خواه را برایتان فراهم کرده‌ایم. از این شیشه‌ها برای ارائه هدیه خود، به بهترین شکل استفاده کنید. شیشه‌ یا جار، سالیان سال می‌تواند در خانه و روی میز کار باقی‌بماند پس این یک هدیه مانا و کاربردیست.
شما می‌توانید با هماهنگی محتویات داخل هر شیشه را با توجه به سلیقه و بودجه مورد نظرتان تعیین کنید. همچنین در صورت علاقه‌مند بودن به داشتن جعبه مناسب برای  این شیشه‌ها گزینه‌های متعددی برای انتخاب دارید. اگر نیاز به جعبه‌ای مختص به خود دارید به ما پیام دهید و با ما تماس بگیرید.
تمامی موارد این محصول از جمله شیشه‌ها و خوراکی‌ها نیاز به استعلام روزانه دارد پس برای اطمینان از ثبت سفارشتان و قیمت نهایی محصول با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت شیشه خوراکی خوشمزه در اولین فرصت و به صورت فوری (البته همراه با لوگوی پیش‌فرض یا بدون لوگو) با قیمت اقتصادی با ما تماس بگیرید.

در صورت شارژ بودن موجودی انبار این محصول را به صورت یک روزه دریافت خواهید کرد